XXX TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava!

Hepsiburada Entegrasyonu Nedir?

Tarih: 31.03.2022 06:02
Hepsiburada Entegrasyonu Nedir?
Hepsiburada mağazanızın faturalandırma, operasyonel süreçlerini yönetmenizi sağlayan entegrasyon çözümüdür.
HEPSİBURADA ENTEGRASYONU NEDİR ?

Hepsiburada mağazanızın faturalandırma, operasyonel süreçlerini yönetmenizi sağlayan entegrasyon çözümüdür. Mağazanızda ki ürünler, siparişler, müşterilere ait bilgiler Qukasoft panelinde listelenecektir.Hepsiburada mağazanızı muhasebe entegrasyonları ile e-ticaret sitenize entegre etmenize sağlamış olacaktır.Ürünlerinizi mağzanıza aktarıp güncellemeler yaparak sitenizdeki bilgilerinizle eşleştirme yapabilirsiniz.Tek bir panelden operasyon süreçlerinizi Qukasoft ile yönetebilirsiniz.


HEPSİBURADA ENTEGRASYONU NASIL YAPILIR ?

Qukasoft diğer pazaryerlerinde ki satışlarınızın tek bir panelde olması ve fatura işlemlerinin tek kaynaktan yapılmasını hedeflemektedir. Yapılacak olan entegrasyonda Qukasoft eksiksiz bir şekilde kullanım bilgisini de vermektedir.Kopyalama ve yapıştırma fonksiyonlarıyla beraber kısa bir sürede  mağazanızın entegrasyonunu Qukasoft ile tamamlamış oluyorsunuz. Bu süreç zarfında takılmış olduğunuz her noktada 7/24 destek sağlıyoruz.


HEPSİBURADA ENTEGRASYONU ile Neler Yapabilirsiniz?

Qukasoft ile e-ticaret sitenize yüklediğiniz tüm ürünleriniz uygun bir şekilde pazaryeri mağazanıza aktarılır ve güncelleme işlemi yapılır. Hepsiburada mağazanızdan aldığınız siparişler müşteri bilgileriyle beraber Qukasoft panelinizde listelenir ayrıca ürünün stok bilgileri e-ticaret siteniz ve tüm pazaryeri mağazalarınızda güncellenir. Kargo anlaşmalarınız ile kargo takip kodlarınızı Hepsiburada'ya aktarım sağlayabilirsiniz.Fatura süreçlerinizi Qukasoft üzerinden yazdırabilirsiniz.Tedarikçi XML ürün kaynaklarınızı dilediğiniz fiyat kuralı ile toplu bir şekilde Hepsiburada mağazanıza yükleyebilirsiniz.

Entegrasyon İçin Ne Yapılması Gerekiyor ?

Mağazanızın Hepsiburada entegresini yapabilmeniz için gerekli olan işlemler için yalnızca API bilgisidir. API bilgisini Qukasoft sistemine girerek mağazanızı entegre etmiş olursunuz.
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...