XXX TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava!

Gittigidiyor Entegrasyonu Nedir?

Tarih: 31.03.2022 06:01
Gittigidiyor Entegrasyonu Nedir?
Qukasoft ile Gitgidiyor entegrasyonu ile tüm operasyonel işlemlerinizi tek panelden yürüterek daha kolaylık sağlayacaktır.
GİTTİGİDİYOR ENTEGRASYONU NEDİR ?

Qukasoft ile Gitgidiyor entegrasyonu ile tüm operasyonel işlemlerinizi tek panelden yürüterek daha kolaylık sağlayacaktır. Gittigidiyor entegrasyonu ile ürün yönetimi, ürün listemeleri, siparişyönetimi, kargo yönetimi ve e-arşiv ve e-fatura oluşturmak artık daha kolay. Anında mağzanızı açıp satışa başlayabilirsiniz. Qukasoft panelinin Gittigidiyor kategori ağacı ile uyumluluğuyla beraber kolaylıkla listeleme  ve kategori eşleştirmesi yapabilirsiniz. Özellikle e ticarete yeni başlayanlar için en pratik seçeneklerden biri olan GittiGidiyor pazaryerinde hızlı ve kolay bir şekilde satışa başlayabilirsiniz. İstediğiniz kategoride istediğiniz kadar ürün açıp listeleme yapabilirsiniz.

GİTTİGİDİYOR ENTEGRASYONU NASIL YAPILIR ?

Pazaryerlerinde açmış olduğunuz mağazalarınızı tek bir panelden yönetmesini sağlayarak tüm işlemleri hızlandırmış bulunmaktayız. Mağazanızda bulunan mevcut ürünleriniz ve müşteri bilgileri ile beraber Qukasoft üzerinde listelenip tüm işlemleri yapabileceksiniz. Entegrasyon işlemi ile dakikalar içerisinde mağazanızı entegre edebilirsiniz. Kopyalama - yapıştırma işlemleriyle mağazanızı anında N11'de entegre edebileceksiniz. Bu süreçlerinizde 7/24 danışmanlık hizmeti vererek işinizi kolaylaştırmada yardımcı oluyoruz.

GİTTİGİDİYOR Entegrasyonu ile Neler Yapabilirsiniz?

Qukasoft ile satışa sunduğunuz tüm ürünler, almış olduğunuz bütün siparişler ve tüm müşteri bilgileri ile birlikte dakikalar içinde Qukasoft panelinde listelenecektir. Qukasoft'a yüklediğiniz ürünler Gittigidiyor mağazanıza aktarılır ve güncellenir. Yayınlanmış ürünler toplu bir şekilde Qukasoft paneline gelir. Satış yapmış olduğunuz ürünlerde stok bilgileri tüm pazaryerlerinde güncellenir. Ürünlerinizi kategori eşleştirmesi yaparak Gittigidiyor mağazanıza toplu ürün yüklemesi yapabilirsiniz.Faturalandırdığınız siparişlerinize ait ürün stoklarını otomatik olarak muhasebe üzerinde güncellenir ve kargo barkodları oluşturulur. PDF formatında bu barkodları yazdırabilirsiniz. E- fatura gibi süreçlerinizi toplu oluşturup  çıktılarını alabilirsiniz ve siparişlerinizin kargo barkodlarını toplu bir şekilde yazdırabilirsiniz.Trendyol mağazanızda bulunan seçenekli ürünlerinizi diğer  satış yapmış olduğunuz pazaryerlerine de aktarabilirsiniz. Tedarikçi XML ürün kaynaklarınızdan gelen seçenekli ürünlerinizi dilediğiniz fiyat kuralları şeklinde Gittigidiyor mağazanıza toplu bir şekilde yükleyebilirsiniz.

Entegrasyon İçin Ne Yapılması Gerekiyor ?

Mağazanızın Gittigidiyor entegresini yapabilmeniz için gerekli olan işlemler için yalnız API bilgisidir. API bilgisini Qukasoft sistemine girerek mağazanızı entegre etmiş olursunuz.
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...